Prodej domu na klíč, Ladná, Palašovská, 156 m2 (ID: 1218170)

Palašovská, Ladná

9 900 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 47 180 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry domu

AdresaPalašovská, Ladná
StavbaCihlová
Stav objektuProjekt
Plocha užitná182 m2
Typ objektuPatrový
Lokalita objektuKlidná část obce
Podlahová plocha156 m2
Plocha nemovitosti495 m2
Třída energetické náročnostiA - Mimořádně úsporná
Garáž

Origo partneři v Ladné

Popis

Představujeme novostavbu rodinného domu v Ladné.
Dům má dispoziční řešení 5+kk a je členěn do dvou podlaží. Jedná se o řadový dům střední velikostní kategorie, vhodný pro početnější rodinu nebo vícegenerační bydlení.

Tento projekt nového domu v sobě snoubí dostatečný prostor k žití, ekologické bydlení s lepšími termoizolačními vlastnostmi, moderní technologie vytápění pro komfort a úsporu Vašich financí, šetrnost k přírodě, a to vše za rozumnou cenu.

V přízemí domu je navržen prostorný obývací pokoj s výstupem na krytou terasu, kuchyňský kout, ložnice, koupelna, samostatná toaleta, technická místnost s průchodem do garáže, zádveří, centrální chodba se schodištěm do druhého podlaží s úložným prostorem. Garáž pro jeden automobil, s úložným prostorem pro jízdní kola, lyže apod.
Druhé nadzemní podlaží tvoří dva pokoje se společným balkonem, šatna, koupelna (vana, wc), a ještě
jeden pokoj například jako home office pracovna. V galerii si prohlédněte ilustrativní fotografie z již zrealizované novostavby domu v Ladné.

Dům vystavíme na klíč. Komfort bydlení bude zajištěn podlahovým teplovodním vytápěním tepelným čerpadlem s autonomními termostaty, a multisplitovou klimatizací. Povrchové materiály k dokončení domu si tak můžete zvolit v barvách a dekoru dle vašeho vkusu.

Projekt domu je osazen na pozemku o výměře 495m2. Přirozené světlo v denní části domu (kuchyně, jídelna) je zajištěno francouzskými okny s orientací na jihovýchod, obývací pokoj jihozápadním směrem. Zahrada je přístupná i ze zadní části.

Zahájení stavby jaro 2024, dokončení na klíč jaro 2025.

Ladná leží 5 km od nákupní zóny Shopping Břeclav, vzdálenost do centra Břeclavi 8 km.
Dopravní dostupnost je rozsáhlá – 4 km nájezd na dálnici D2 (Brno-Bratislava), vlaková stanice Ladná směr Břeclav-Šakvice, autobus Břeclav-Podivín, a jedinečné jsou také projíždky na kole nebo procházky v nedalekém Přírodním parku Niva Dyje, kolem Janova hradu, po cyklostezce do turisty oblíbené Lednice vzdálené 7 km.

Obec Ladná se pyšní udržováním lidových tradic a pořádáním mnoho zajímavých kulturních či sportovních akcí v průběhu roku. V Ladné je široká vybavenost – základní škola, nově zbudovaná mateřská škola s hřištěm, sportovní hala, tenisové kurty, obchod s potravinami a smíšeným zbožím, hospůdky, pošta, knihovna, dětské hřiště, kadeřnictví a další služby.

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje domů na klíč v Ladné.