Prodej rodinného domu, Dolní Hořice - Prasetín, 143 m2 (ID: 1209873)

Prasetín

Rezervováno
1 200 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 5 719 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry domu

StavRezervováno
AdresaPrasetín
ID4100
StavbaKamenná
Stav objektuPřed rekonstrukcí
Plocha užitná143 m2
Typ objektuPatrový
Druh objektuSamostatný
Plocha budovy226 m2
Podlahová plocha143 m2
Plocha nemovitosti226 m2
Plocha zahrady80 m2
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná
TopeníLokální tuhá paliva
DopravaSilnice, Autobus
VodaStudna
Bezbarierový přístup

Origo partneři v Dolních Hořicích

Popis

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji kamenný dům v klidné části malé vesnice Prasetín čp. 3., bývalou kovárnu s více jak 200 let starou historií. Celková plocha pozemku je 226 m2, z toho zastavěná plocha domu činí 143 m2.
V přízemí domu se nachází společenská místnost (cca 25 m2) s krbem (bývalá výheň) a studnou. V druhé části přízemí je spíž (8 m2) a dílna s klenutým stropem (15 m2). Část domu tvoří bývalá stodola, kterou lze po úpravě vrat použít jako garáž. V patře jsou dvě místnosti využívané jako ložnice (cca 25 m2) a obývací pokoj spojený s kuchyňskou linkou (cca 25 m2) a dále koupelna s WC. Dům má prostornou půdu, která je z části propojena se stodolou. Krov je v dobrém stavu, nedávno ošetřen vysokotlakou injektáží proti dřevokaznému hmyzu, krytina stará 10 let. Na západní straně domu se nachází zahrádka o ploše cca 40 m2, na straně východní zahrádka o ploše 20 m2.
Vytápění je v současné chvíli řešeno kamny na pevná paliva, voda je z vlastního zdroje. Do budoucna není problém se připojit na vodovodní řád, který je od domu vzdálen cca 3 metry. Odpad je nyní sveden rourou na vlastní pozemek bez ukončení, nutné řešit novou jímkou nebo čistírnou. V obci je pouze dešťová kanalizace. Dům se nachází ve stavu před rekonstrukcí.
Prasetín je částí obce Dolní Hořice, vzdálen 8 km od Chýnova, kde se nachází veškerá občanská vybavenost a 20 km od okresního města Tábor.
Další informace poskytneme při osobní prohlídce nebo telefonicky.

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Dolních Hořicích.