Prodej rodinného domu, Praha - Lysolaje, Štěpnice, 171 m2

Štěpnice, Praha

Rezervováno
18 990 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 90 501 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry domu

StavRezervováno
AdresaŠtěpnice, Praha
IDLY IV-G3.1
StavbaCihlová
Stav objektuNovostavba
Plocha užitná171 m2
Typ objektuPatrový
Lokalita objektuKlidná část obce
Plocha nemovitosti278 m2
Třída energetické náročnostiB - Velmi úsporná
Garáž

Origo partneři v Praze

Stěhovací služby

Popis

Dispoziční řešení 4+kk o užitné ploše 171 m² s pozemkem 205 m², příjemně koncipovaná zahrada. Vyhovující pro pravidelnou údržbu pro radost, nikoliv nutnost. Sklad třeba na kola a garáž pro 2 auta. Prostě ideální řadový dům v Praze. Jeho hodnotu ještě zvyšuje umístění ve vilové čtvrti Zátiší Lysolaje, na jednom z nejkrásnějších míst metropole.
Dům disponuje množstvím úložných prostor a místností, které můžete přizpůsobit vlastním potřebám. O variabilitě a příjemné prostupnosti domu svědčí například to, že obývací pokoj s kuchyňským koutem o ploše přes 36 m2 můžete od jara do podzimu zdvojnásobit díky propojení s venkovním prostorem a terasou. Dům je vybavený moderní kuchyňskou linkou včetně spotřebičů.
řadový dům je umístěný v jižní části Zátiší Lysolaje nedaleko od náměstí, kde bude na jaře otrevřený obchod s potravinami a restaurace. Okna orientovaná na východ a západ nabízejí výhled do přírody. A té si v Lysolajích užijete dostatek – množství tras pro kola i pěší, velký park je součástí nového centra, ceněná rezervace Housle se nachází za humny, stejně jako Šárecké údolí.
Pokud máte zájem o prohlídku lokality nebo bližší informace, spojte se s námi!

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Praze.