Prodej rodinného domu, Velké Hamry, 200 m2 (ID: 1202420)

Velké Hamry

2 950 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 14 059 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry domu

AdresaVelké Hamry
StavbaCihlová
Stav objektuDobrý
Plocha užitná200 m2
Typ objektuPatrový
Lokalita objektuKlidná část obce
Podlahová plocha200 m2
Plocha nemovitosti824 m2
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná
Garáž

Origo partneři v Velkých Hamrech

Rekonstrukce

Úklidové služby

Popis

Rodinný dům s příslušenstvím a pěkným pozemkem postavený nad železniční tratí ve východním svahu obce Velké Hamry v zástavbě rodinných domů podél obecní asfaltové komunikace nedaleko centra obce. Nemovitost byla postavena jako zděný nepodsklepený objekt rodinného domu s obytným podkrovím pod sedlovou střechou ve dvacátých letech minulého století. Koncem sedmdesátých let byla provedena podsklepená přístavba přízemí i podkroví severním směrem a dále pak přízemní přístavba kotelny s uhelnou západním směrem domu. V této době byla provedena i celková rekonstrukce domu včetně osazení nových dřevěných zdvojených oken, vybudováno ústřední vytápění s kotlem na tuhá paliva, osazena nová plechová střešní krtina, rozvody inž.sítí včetně soc.zařízení. K domu přináleží pozemek tvořící pás kolem domu od komunikace s oplocenou zahradou západním směrem, kopanou studnou s možností využití jako druhý zdroj vody a ovocnými i okrasnými stromy. Dům byl původně postavený k bydlení jedné rodiny a po rekonstrukci pak byl využíván k bydlení dvou rodin s bytem v přízemí a podkroví.
Vstup do domu je ve směru od komunikace ze severní strany do předsíně a dále do chodby v přízemí se schodištěm do podkroví a podstřeší. V přízemí je z chodby vstup do kuchyně s navazujícím větším pokojem napravo a menším nalevo. Dále je z chodby vstup do koupelny, WC, spíže a do přístavby kde je umístěná kotelna s uhelnou se vstupem na zahradu nad domem. V podkroví je chodba se schodištěm na půdu a vstup do kuchyně s navazující koupelnou (WC), obývacím pokojem s komorou a ložnice. V podstřeší je volný půdní prostor nad původní částí domu. V suterénu pod přístavbou je garáž přístupná z terénu pod domem. V jihovýchodním rohu domu byla k venkovnímu sklepu (původní chlév) přistavěná přízemní zděná garáž propojená se sklepem. Tato přístavba garáže a sklepa je vlhká a vhodná pouze jako sklad zeleniny.
Konstrukčně je objekt domu v dobrém tech. stavu s vybavením a vnitřními rozvody ze sedmdesátých a osmdesátých let. Dům byl po celou dobu užíván rodinnými příslušníky k bydlení s pravidelnou údržbou domu a zahrady, ale vzhledem k věku majitele je vnitřní vybavení domu nedostatečné pro současné standardy bydlení. Objekt domu je napojený na elektřinu zemním kabelem, vodovod a kanalizaci procházející obecní komunikací pod domem.
Obec s dobrou dostupností a spojením na Prahu,Hradec Králové, Krkonoše…(autobus, vlak) s fotbalovým hřištěm včetně hřišť pro děti, školou, školkou, restauracemi, obchody potravin, pekárnou, řeznictvím…..

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Velkých Hamrech.