Prodej rodinného domu, Neplachov, 66 m2 (ID: 1202413)

Neplachov

1 650 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 7 863 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry domu

AdresaNeplachov
IDN100084
StavbaCihlová
Stav objektuPřed rekonstrukcí
Plocha užitná66 m2
Typ objektuPřízemní
Plocha nemovitosti312 m2
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná

Origo partneři v Neplachově

Popis

Exkluzivně Vám nabízíme prodej pozemku parc.č. St 47/1 o celkové výměře 312m2 v obci Neplachov. Obec se nachází téměř uprostřed jižních Čech, v nadmořské výšce 433 m, na silničním tahu E 55 a na hlavní železniční trati z Českých Budějovic do Prahy. 
Součástí pozemku je i dům. Jedná se o část dvojdomku.Dům má jedno nadzemní podlaží a je podsklepen. Nemovitost je určena ke kompletní rekonstrukci. V současné době jsou pouze vyměněná plastová okna do ulice. Do dvora jsou okna dřevěná. Orientace obytných prostor je na severovýchod, jihozápad. Na pozemku naleznete zděný zahradní domek 18m2. Možnost parkování na vlastním pozemku. Celková podlahová plocha  domu činí 66m2. Objekt je připojen na vodovodní řád, odpadní vody jsou zde svedeny do kanalizace. Je zde zaveden zemní plyn. Dům se nachází v klidnéčásti obce v docházkové vzdálenosti lesů a luk.
Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N100084.

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Neplachově.