Prodej bytu 2+1, České Budějovice, U Lávky, 47 m2 (ID: 1202409)

U Lávky, České Budějovice - České Budějovice 5

2 990 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 14 249 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry bytu

AdresaU Lávky, České Budějovice - České Budějovice 5
IDN103499
StavbaCihlová
Stav objektuDobrý
Plocha užitná47 m2
VlastnictvíOsobní
Třída energetické náročnostiD - Méně úsporná

Origo partneři v Českých Budějovicích

Popis

Exkluzivně nabízím prodej bytové jednotky 2+1 v ulici U Lávky. Dispozičně "vychytaný" byt s prostorem v kuchyni pro jídelní stůl, samostatná spíž a 2 samostatné pokoje dávají na relativně malém prostoru (47m2) velký komfort bydlení. Navíc z kuchyně je výhled do vnitrobloku domu, kde se nachází uzavřený dvůr se zelení a dětským soukromý hřištěm. Skvělá synergie sousedů se ukazuje i v rámci společné pergoly, kde funguje scházení se sousedů pro příjemné večerní chvíle. Vytápění zajišťují plynové vafky a ohřev vody elektrický bojler. Měsíční fond oprav činí 20 Kč/m2. K bytu náleží velká sklepní kóje v podzemním podlaží bytového domu.

Přijďte se podívat na osobní prohlídku nenápadného bytu se zahradou 2 min od Mercury centra a vlakového nádraží. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N103499.

Makléř

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!