Prodej rodinného domu, Polště, 160 m2 (ID: 1202403)

Polště

7 990 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 38 078 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry domu

AdresaPolště
IDN102878
StavbaCihlová
Stav objektuVelmi dobrý
Plocha užitná160 m2
Typ objektuPatrový
Plocha nemovitosti1616 m2
Třída energetické náročnostiC - Úsporná

Origo partneři v Polštích

Popis

Nabízím k prodeji zabydlený rodinný dům v obci Polště. Dvoupodlažní cihlový rodinný dům o dispozici 5+1 se nachází na pozemku o celkové výměře 1616m2. V 1. nadzemním podlaží se nachází obývací pokoj, kuchyně, pracovna, sociální zázemí se sprchovým koutem, technická místnost a garáž. Ve druhém nadzemním podlaží jsou 3 pokoje, sociální zařízení s rohovou vanou a šatna. Velkou výhodou rodinného domu je prostorná samostatná garáž (20m2), ze které suchou nohou vstoupíte do obytné. Druhou velkou výhodou domu jsou provozní náklady spojené s užíváním domu díky osazení účinného tepelného čerpadla země - voda zajišťující vytápění a ohřev teplé užitkové vody.

Energetická náročnost domu je C – Úsporná.

Obec Polště leží asi 10 km jihozápadně od Jindřichova Hradce. V současné době žije v obci něco málo přes 100 obyvatel, obec má 68 čísel popisných, z nichž 22 je využíváno k individuální rekreaci. Díky místnímu spolku dobrovolných hasičů a dalším nadšencům se v obci udržují staré zvyky a vymýšlejí se různé atrakce pro pobavení místních občanů – masopustní průvod, dětský den se soutěžemi. V obci funguje obecní knihovna, která je vzhledem k počtu občanů i poměrně dosti využívána. Další její službou je i bezplatný veřejný internet.

V případě zájmu zajistíme financování na dobu až 35 let.

Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N102878.

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Polštích.