Prodej chaty, Hradec Králové - Pouchov, 15 m2 (ID: 1201775)

Hradec Králové, Pouchov

999 999 Kč
/za nemovitost
V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.
Hypotéka od 4 766 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry domu

AdresaHradec Králové, Pouchov
ID859972
StavbaCihlová
Stav objektuDobrý
Plocha užitná15 m2
VybavenoČástečně
Druh objektuSamostatný
Lokalita objektuKlidná část obce
VlastnictvíOsobní
Plocha nemovitosti317 m2

Origo partneři v Hradci Králové

Popis

Venku to sice zatím nevypadá, ale jaro je skoro za dveřmi. Proto si Vám dovolujeme nabídnout k prodeji zděnou chatu v zahrádkářské kolonii Na Dubech.
Chata je v udržovaném stavu, podsklepená. Elektrická energie přivedená, veřejný vodovod se nově bude přivádět, nyní se dá využívat společný, který je v zahrádkářské kolonii. Velikost pozemku 317 m². Možnost pěstování vlastní zeleniny a jiných plodin.
Zajímá Vás tato nabídka? Přijďte se podívat na prohlídku, která se koná dne 28.02.2024, zavolejte a rezervujte si čas u makléře.

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje chat v Hradci Králové.