Prodej chaty, Svitavy, 17 m2 (ID: 1201748)

Svitavy

1 090 000 Kč
/za nemovitost
včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
Hypotéka od 5 195 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry domu

AdresaSvitavy
IDT00823
StavbaSkeletová
Stav objektuDobrý
Plocha užitná17 m2
Typ objektuPřízemní
Lokalita objektuOkraj obce
Plocha nemovitosti426 m2

Origo partneři v Svitavách

Popis

Cenu uvádíme včetně provize, poplatků a právního servisu.
Nabízíme vám k prodeji rekreační chatu s číslem evidenčním, s upravenou rovinatou zahradou, ve Svitavách kousek od rekreačního rybníka Rosnička. Chata stojí na betonových základech, má trámovou konstrukci a dřevěné vnější obložení, sedlovou střechu a zastřešenou venkovní terasu. Dispozice sestávají z obytné místnosti s kuchyňskou linkou v přízemí, a spacího podkroví. K vytápění slouží kamínka na pevná paliva. Na pozemku nedávno přibyla zděná stavba, ve které je plánovaná sauna a koupelna s WC.
Zahrada je kompletně oplocená a zatravněná, s vjezdem z obecní silnice a kopanou studnou na užitkovou vodu. K dispozici je kompletní projekt domu pro trvalé bydlení, již předložený stavebnímu úřadu. Na pozemku je schválený vrt a je zažádáno o novou přípojku elektřiny.
Nemovitost se nachází v chatové zástavbě se zahradami, v blízkém okolí jsou další trvale obydlené domy. Blízká Rosnička je lokalitou s mnoha možnostmi aktivní rekreace: koupání, občerstvení Plechárna, naučná stezka, dětské hřiště...Okolní lesy lákají k nenáročné turistice a cykloturistice.
Nemovitost je ihned k dispozici. S financováním koupě Vám rádi pomůžeme.
Podrobné informace Vám zodpovíme při prohlídce nemovitosti. Zavolejte, těšíme se na Vás.

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje chat v Svitavách.

Podobné nabídky