Prodej vily, Kypr, Peyia, 677 m2

Kypr, Peyia

160 888 000 Kč
/za nemovitost
včetně DPH , včetně provize, bez právního servisu

Parametry domu

AdresaKypr, Peyia
ID160-NP02429
StavbaCihlová
Stav objektuNovostavba
Plocha užitná677 m2
VybavenoAno
Typ objektuPřízemní
Druh objektuŘadový
Lokalita objektuCentrum obce
Plocha budovy677 m2
Plocha nemovitosti2148 m2
Třída energetické náročnostiA - Mimořádně úsporná
Převod do OV

Origo partneři

Popis

Projekt Sea Caves Place je jedinečnou příležitostí investovat a vlastnit nadstandardní nemovitost a pozemky na Kypru. Oblast mořských jeskyní je známá jako vlivná, luxusní a špičková čtvrť.
Poloha je jedna z nejlepších na ostrově a je známá svou přírodní krásou, geografickou a archeologickou zajímavostí s jiskřivým Středozemním mořem jen pár kroků odtud.

Tento krásný dům se 4 ložnicemi postavíme podle našeho současného charakteristického designu zaměřeného na luxusní moderní otevřené bydlení na pozemku o rozloze 2200 m2 s více než 670 m2 zastřešené plochy.

Dvě hlavní ložnice jsou umístěna na druhém patře a mají luxusní balkony s fantastickým výhledem na moře. Další dvě ložnice jsou umístěny v přízemí.

Lepší umístění si nemůžete přát a my jsme neuvěřitelně rádi, že můžeme úspěšnému majiteli nabídnout tento unikátní projekt.

Seacaves Palace je ideální investicí k trvalému bydlení nebo k využití jako rekreační dům, doporučujeme také pro získání trvalého pobytu na Kypru a také pro dlouhodobý pronájem nebo investici do rekreačního pronájmu.

Průkaz energetické úspory A+
Grilování
Elektrické brány
Výtah
Krb
Kompletně zařízený
Tělocvična
Domácí kino
Nekonečný bazén
Vířivka
Prádelna
Trávník
Mramorové podlahy
Vzrostlá zahrada
Moderní design
Fotovoltaika
Systém tlakování
Hlavní umístění
Sauna
Pobřeží
Výhled na moře
Chytrý domov
Úložný prostor
Vhodné k trvalému pobytu
Tenisový kurt
Podlahové vytápění
Video vstupní systém
VRV klimatizace
Blízko na pláž

Výstavba již byla zahájena.

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje vil.