Prodej pozemku pro bydlení, Bačalky - Lično, 2594 m2

Lično

4 789 900 Kč
/za nemovitost
+ cena stavby, povolení, materiálů atd.
Hypotéka od 22 827 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaLično
IDP06764
Plocha nemovitosti2594 m2
Elektřina230V, 400V
KomunikaceAsfaltová
DopravaSilnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Bezbarierový přístup

Origo partneři v Bačalkách

Popis

Hledáte ideální místo pro život v harmonii s přírodou? Chcete bydlet v klidném a čistém prostředí, nebo vybudovat chalupu, kam budete moct jezdit odpočívat? Představujeme vám malebnou lokalitu Mariánská zahrada v Českém ráji.
Jen hodinu od Prahy zde na vás čeká 2594 m2 velký oplocený a zasíťovaný pozemek se základovou deskou a kompletně připraveným stavebním projektem včetně všech povolení pro stavbu rodinného domu. Vy tak můžete prakticky ihned začít stavět své nové sídlo.
Na pozemku budete mít nádrž na dešťovou vodu značky Romaco, připravené okrasné kameny, 10 tisíc očištěných cihel ke stavbě a pokud budete mít zájem, tak i nové střešní tašky Bobrovky. Součástí projektu je jedlá lesní zahrada. Část stromů už majitelé vysadili, takže tady najdete již jabloň, hrušeň, meruňku nebo třeba jedlé kaštany a červený ořešák.
Ve fotogalerii najdete vizualizace, jak může váš dům vypadat. Je navržen ve vzhledu připomínajícím stodolu, která původně na pozemku stála, projekt však můžete přizpůsobit svým potřebám a přáním.
V rámci stavebních příprav byla vyřízena kompletní povolení, geologické posouzení, stanovení radonového indexu, hydrogeologické posouzení možnosti vrtané studny, poměrů pozemků, domovní vegetační ČOV, mapový podklad pro projekt atd. K dispozici je písemný příslib obce na připojení k nové dešťové kanalizaci, jejíž stavba měla být již v roce 2023 zahájena. Toto vše vám bude v případě koupě předáno.
Celková kupní cena 6 300 000,- Kč se skládá ze dvou částí. Částka 4 789 900,- Kč je cena za 2594 m2 stavebního pozemku. V druhé částce 1 501 100,- Kč jsou zahrnuty náklady na vybudování základové desky, zhotovení přípojek, oplocení, veškerá povolení, projekty, nově vysazené ovocné stromy a nakoupený stavební materiál.
Obec Bačalky-Lično je součástí Českého ráje. Dojedete sem asi za 20 minut z Mladé Boleslavi i Jičína a z Prahy za hodinku. Veškerou občanskou vybavenost včetně lékařů, škol a obchodů budete mít v 5 kilometrů vzdálené Libáni.
Zažijte život ve spojení s přírodou. Čeká na vás v Českém ráji. Přijeďte se o tom přesvědčit osobně. Rádi vám pomůžeme i s vyřízením potřebného financování. Neváhejte nás kontaktovat, těšíme se na vás.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Bačalkách.