Prodej rodinného domu, Nemyšl, 250 m2

Nemyšl

2 790 000 Kč
/za nemovitost
nejnižší podání
Hypotéka od 13 296 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry domu

AdresaNemyšl
ID530AD24245S
StavbaKamenná
Stav objektuPřed rekonstrukcí
Plocha užitná250 m2
Typ objektuPřízemní
Plocha nemovitosti4512 m2
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná

Origo partneři v Nemyšli

Popis

Nabízíme k prodeji formou elektronické aukce rodinný dům o dispozici 4+1 (250 m2), s dílnou, zahradou a dalšími přilehlými pozemky. Celková plocha pozemků je 4.512 m2.
V územním plánu jsou plochy označeny jako BV-S PLOCHY BYDLENÍ venkovského charakteru a BVo-S PLOCHY BYDLENÍ venkov. charakteru s ochranným režimem. Viz přiložený Územní plán u aukce.
Pozemky je tedy možno při využít k další výstavbě.
Adresa: Hoštice 23, 391 43 Nemyšl–Hoštice, Okres Tábor.

Elektronická aukce se bude konat dne: 14.03.2024 od 13:00 hod do 13:30 hod. V aukci čiňte nabídku ceny formou příhozů na našem portále aukcí a dražeb.
Více informací na: https://www.e-drazby.cz/index.php?obj=&dd=MzM0MzI=

Dům je určen ke kompletní rekonstrukci nebo demolici. Vesnické stavení má původní dřevěná špaletová okna, původní elektriku v hliníku, stropní konstrukce je podbitá sádrokartonem.
V chodbě je rákosový strop a na půdě jsou vidět klenby a dřevěné trámy. Dům má kamenné široké zdi, zdivo smíšené.
Nad obytnou částí i dílnou/stodolou je jeden velký půdní prostor. Sedlová střecha byla vystavěna na zděné podezdívce cca 150 cm vysoké.
V dílně/stodole (60 m2) je kotel na tuhá paliva s novějším komínem. Topení je rozvedeno v mědi po celém domě do radiátorů. Podlahy jsou položené na betonové stěrce.
V kuchyni je kuchyňská linka. V kuchyni se topilo v krbových kamnech, které byly odstraněny.
Dům má celkem čtyři komíny. Dva z nich již nelze použít. Odpad je sveden do jímky a elektřina 230 V, 400 V.
Do domu se vstupuje přes přistavěnou verandu do chodby, z které je přístup do koupelny s vanou a oddělené toalety, jednoho průchozího pokoje, na který navazuje další pokoj. Třetí pokoj je samostatný také přístupný z centrální chodby. Na konci chodby je kuchyň, kterou se prochází do obývacího pokoje.
V přilehlé stodole jsou klenuté stropy. K domu je přistavěna další hospodářská budova, aktuálně v havarijním stavu.
Na zahradě je vrt, ze kterého je voda čerpána do malé vodárny v dílně. V zahradě jsou vzrostlé stromy, keře, smrky, jabloně a rozrostlá smuteční vrba.
Topení zajišťuje kotel na tuhá paliva, voda je řešena vrtem, odpad vlastní jímkou. Elektřina 230/400 V.
Dům se nachází v klidné lokalitě vesničky Hoštice u Nemyšle, v krásné krajině Toulavy, nedaleko Tábora. V okolí oceníte čistou přírodu, lesy a louky lákající k procházkám.

Nemyšl má zajímavou polohu i z hlediska dostupnosti. Do pěti minut jste na dálnici D3 a 50 min na Chodově v Praze, za 40 minut v Českých Budějovicích a za 20 min dorazíte na Monínec.

Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem.

Každý zájemce je povinen si zjistit skutečný současný stav pozemku, porostu a staveb zejména s ohledem na případné reklamace vlastností předmětu aukce.

Aukční jistota se automaticky vrací, pokud se v aukci zájemce nestane vítězem nebo vítězem v pořadí.

GPS: 49.527845713, 14.68413151

Prohlídka se bude konat ve středu 6.3.2024 od 13:00. Pro potvrzení účasti volejte zástupce aukční společnosti - Ing. Dalibor..

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Nemyšli.