Prodej rodinného domu, Chýnov, 85 m2 (ID: 1196879)

Chýnov

3 800 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 18 110 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry domu

AdresaChýnov
ID62023
StavbaSmíšená
Stav objektuDobrý
Plocha užitná85 m2
Typ objektuPatrový
Plocha nemovitosti1096 m2
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná

Origo partneři v Chýnově

Popis

Nabízíme k prodeji rodinný dům v Kloužovicích, v těsné blízkosti Chýnova nedaleko Tábora.

Nemovitost je určena k rekonstrukci, s možností současného obývání. Dispozičně je aktuálně řešena jako 2+1, oba pokoje jsou neprůchozí. WC je odděleno zvlášť od koupelny. Dále disponuje místností se skladovými prostory (spižírnou). Dům je podsklepený. Půdní prostory jsou vyhovující pro předělání na obytné.

Výhodou této nemovitosti je uzavřený dvůr a velká, oplocená zahrada.

Náklady na bydlení jsou minimální, a to z důvodu vytápění na základě dohody o odběru s místní bioplynovou stanicí, a to s garancí na další roky. Taktéž je na základě dohody na další roky zaručena velmi výhodná cena vody.

Klidnou, vesnickou atmosféru, kterou Kloužovice nabízí, doplňuje občanská vybavenost na velmi dobré úrovni ve dva kilometry vzdáleném Chýnově, a to včetně obchodů, mateřské školy, základní školy či zdravotního střediska.

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Chýnově.