Konior Svoboda banner

Prodej zahrady, Valašské Klobouky, 203 m2

Valašské Klobouky

175 392 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 836 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaValašské Klobouky
Plocha nemovitosti203 m2

Origo partneři v Valašských Kloboukách

Popis

Exkluzivně Vám nabízíme pozemek v katastrálním území Valašské Klobouky v okrese Zlín vhodný pro přímé hospodaření nebo jako stabilní investice. Jedná se o prodej 50% vlastnictví, tedy držení pozemku ve spoluvlastnictví. (1/2 vlastnického podílu 203 m2)

Tento pozemek je zapsán na LV 1182 s parcelním číslem 546/2 o celkové výměře 203 m².

Investice do půdy je zejména nyní v době nejistoty vyhledávanou cestou, jak ochránit peníze před inflací. Každá zemědělská půda je unikátní a její cena dlouhodobě roste. Stabilní růst ceny umožňuje zhodnotit vložené finanční prostředky a zároveň zabránit jejich znehodnocení.

Zhodnocení pozemků je dáno územním plánem sídelního útvaru. Pozemky jsou umístěné v ideální lokalitě pro rodinné bydlení se snadnou dostupností centra města a jeho občanskou vybaveností.

Zastupujeme majitele pozemků. Neplatíte nám žádnou provizi. Zajišťujeme rychlý a transparentní prodej - připravíme kupní smlouvy a v případě zájmu Vám zajistíme ostatní právní služby.

V případě zájmu nebo dotazů mne neváhejte kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu. Připravte si prosím číslo ID inzerátu.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje zahrad v Valašských Kloboukách.