Prodej zemědělské půdy, Syrovice, 3250 m2 (ID: 1119297)

Syrovice

1 100 000 Kč
/za nemovitost
cena nezahrnuje o d m ě n u R K.
Hypotéka od 5 242 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaSyrovice
ID845926
Stav objektuDobrý
Lokalita objektuOkraj obce
VlastnictvíOsobní
Plocha nemovitosti3250 m2

Origo partneři v Syrovicích

Popis

Na prodej nabízíme zemědělský pozemek o rozloze 3250 m2, který je rájem pro zahrádkáře a milovníky zemědělství. Tato unikátní parcela se nachází v blízkosti malebného městečka Rajhrad, jen kousek od metropole jižní Moravy, Brna.

Co tuto nemovitost činí tak jedinečnou, je fakt, že na ní naleznete vinici a ovocný sad. Zemědělský pozemek je ideálním místem pro pěstování hroznů a ovocných stromů. Vinice vám umožní vyrábět vlastní víno, zatímco ovocný sad vám poskytne širokou paletu čerstvého ovoce a možnost domácího konzervování.

Důležitým faktorem je i klasifikace půdy podle BPEJ, která určuje velmi vysokou produktivitu této půdy. To znamená, že máte na dosah ruky příležitost získat vynikající úrodu a vytvářet vlastní produkty, které budou zářit svou kvalitou.

V případě zájmu kontaktujte makléře.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje zemědělských půd v Syrovicích.