Prodej zahrady, Staré Město - Petrušov, 2486 m2

Staré Město, Petrušov

450 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 2 145 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaStaré Město, Petrušov
ID854431
Stav objektuDobrý
Lokalita objektuOkraj obce
VlastnictvíOsobní
Plocha nemovitosti2486 m2

Origo partneři v Starém Městu

Popis

Nabízíme na prodej zahradu v Petrušově, časti obce Staré město u Moravské Třebové.

Zahrada o rozloze 2486 m2 je vedena v územním plánu zástavby jako zastavěná část obce, která je určená pro rekreační účely.
Na pozemku se nachází vzrostlá zeleň.

Pokud Vás nabídka zaujala, kontaktujte našeho makléře a rezervujte si svůj čas na prohlídkovém dni, který se bude konat v pátek 1.12. 2023.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje zahrad v Starém Městu (okr. Svitavy).