Prodej bytu 1+kk, Brno, Dělostřelecká, 37 m2

Dělostřelecká, Brno, Ponava

4 763 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 22 699 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry bytu

AdresaDělostřelecká, Brno, Ponava
ID01304
StavbaCihlová
Stav objektuProjekt
Plocha užitná37 m2
Patro3.
VlastnictvíOsobní
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná
Sklep
Lodžie
Výtah
Bezbarierový přístup

Origo partneři v Brně

Popis

Nabízíme k prodeji novostavbu bytu 1+kk, 39m2 + Lodžie 5m2 v moderní nízkoenergetické budově.
Součástí ceny je příprava pro venkovní hliníkové žaluzie. Ke každé jednotce lze dokoupit minimálně jedno garážové stání, které disponuje zásuvkou.

Dům byl navržen jako kvalitní městský dům, harmonicky komunikující se svým okolím, v kterém se jeho obyvatelům dobře žije.

Vysoký standard celého domu, ale také každé jednotky – pohodlné vytápění, moderní technologie a energeticky úsporná řešení dlouhodobě snižují náklady na bydlení.

Podlahy jsou navrženy z lepeného vinylu. Klasická otopná tělesa jsou zde kombinována s podlahovými konvektory a foxstepy, které jsou umístěny pod francouzskými okny a díky kterým se Vám na balkón, lodžii či terasu bude vstupovat co nejpohodlněji. U každého okna bude provedena příprava pro venkovní žaluzie, které si v rámci výstavby můžete objednat u generálního dodavatele stavby nebo nainstalovat kdykoliv po dokončení domu. Každý den oceníte také možnost komfortního parkování v bezpečné podzemí garáži.

Dům se nachází v blízkosti parku Lužánky. Park Lužánky je nejstarším a největším veřejným parkem v Brně. Kromě tenisu si zde můžete zahrát také volejbal či pétanque, zaběhat si, zacvičit jógu, užít si wellness nebo se setkat a občerstvit s přáteli v kavárně Ponava.
V blízkosti se také nachází nově zrekonstruovaný 50 m dlouhý krytý bazén, který je od bytového domu d’Elvert vzdálený jen čtvrt hodinky chůze.
Na squash a fitness můžete zase do blízkého sportovního centra Fitness & Squash Boby.

K MŠ a ZŠ Staňkova to je necelých 300 m. V blízkém okolí najdete také fakulty Masarykovy, Mendelovy a Veterinární univerzity, dále fakulty VUT, JAMU nebo Univerzity obrany.

Tuto nemovitost lze financovat buď klasickým způsobem, nebo pomocí družstevního financování.

Časová osa projektu:
konec roku 2023 zahájení prodeje
1Q 2024 zahájení demolice stávajícího areálu
2Q 2024 zahájení výstavby
3Q 2025 dokončení hrubé stavby
2Q 2026 předpokládaný termín kolaudace
3Q 2026 předání jednotek klientům

Makléř

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 1+kk v Brně.