Prodej ubytování, Rumburk - Rumburk 1, Jiříkovská, 304 m2

Jiříkovská, Rumburk 1

7 000 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 33 360 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry nemovitosti

AdresaJiříkovská, Rumburk 1
IDN1725
StavbaSmíšená
Stav objektuDobrý
Plocha užitná304 m2
Typ objektuPatrový
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná
Elektřina400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední plynové
TelekomunikaceInternet
DopravaVlak, Silnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Parkování

Origo partneři v Rumburku

Okna a dveře

Rekonstrukce

Zámečnické práce

Popis

Jedná se o nemovitost ve městě Rumburk nedaleko od Německých hranic. Nemovitost se sestává z hlavní budovy, ve které se nachází v přízemí výčep, hlavní místnost, salónek, kuchyně a další místnosti. V prvním poschodí se nachází kancelář, tři garsoniéry (pokoj s koupelnou a WC). V suterénu se nachází sklepní místnost. Nemovitost je v původním zachovalém stavu. Restaurace (kapacita cca 30 hostů) se v současné době neprovozuje. V provozu jsou kanceláře majitelů a dvě garsonky v pronájmu.

V zadní části pozemku je umístěna starší čerpací stanice s příslušenstvím. Veškerá dokumentace je k dispozici při prohlídce. Na čerpací stanici je v provozu prodej benzínu natural 95 , autoplyn LPG a plnírna bomb propan- butan.

Nemovitost je připojena na vodovodní řad, elektřinu, kanalizaci i plyn. Vytápění zajišťuje centrální vytápění napojené na plynový kotel.

Rumburk leží na severu Čech, 7 km jak od NP České Švýcarsko a tak CHKO Lužické hory. Blízko je to i do lázeňské oblasti v Německu (Kurort Jonsdorf, Kurort Oybin). 20 km je to do CHKO České středohoří a 30 km do CHKO Labské pískovce. Rumburkem prochází několik cyklostezek (3014, 3042, 3042A) a značené turistické trasy (modrá, žlutá).

Makléř

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje ubytování v Rumburku.