Prodej činžovního domu, Čelákovice, Matěje Červenky, 828 m2

Matěje Červenky, Čelákovice

Cena na vyžádání
/za nemovitost
info v RK
Získejte výhodnou HYPOTÉKU Chci hypotéku

Parametry nemovitosti

AdresaMatěje Červenky, Čelákovice
ID854326
StavbaCihlová
Stav objektuVelmi dobrý
Plocha užitná828 m2
VybavenoNe
Lokalita objektuKlidná část obce
VlastnictvíOsobní

Origo partneři v Čelákovicích

Úklidové služby

Popis

Nabízíme Vám ke koupi celý nájemní dům o velikosti 828 m² v obci Čelákovice.
Ráda bych Vám představila tuto jedinečnou investiční příležitost.
Čelákovice jsou město ve Středočeském kraji, v severovýchodní části okresu Praha-východ. Rozkládají se u Labe asi 27 kilometrů východně od centra Prahy. Tento bytový dům disponuje s 27 bytovými jednotkami, ve kterých jsou v současné době i nájemníci. 1+0 je 6 jednotek, 1+1 je 14 jednotek, 2+1 je 5 jednotek, 2+kk a 3+kk.
Svěží zeleň a vzrostlé stromy vytváří okouzlující atmosféru a klidné a pohodlné bydlení.
Obec Čelákovice má veškerou občanskou vybavenost. Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte si zavolat o prohlídku, ráda Vás provedu.

Makléř

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje činžovních domů v Čelákovicích.