Prodej činžovního domu, Šumperk, nám. Míru, 1106 m2

nám. Míru, Šumperk

19 500 000 Kč
/za nemovitost
cena na dotaz v RK
Hypotéka od 92 931 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry nemovitosti

Adresanám. Míru, Šumperk
ID110/23
StavbaSmíšená
Stav objektuPřed rekonstrukcí
Plocha užitná1106 m2
Typ objektuPatrový
Druh objektuŘadový
Plocha budovy500 m2
Podlahová plocha1106 m2
Plocha nemovitosti562 m2
Plocha zahrady60 m2
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná
Bezbarierový přístup

Origo partneři v Šumperku

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Miluše Vinterová

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Popis

Prodej činžovního domu určeného k přestavbě nebo kompletní rekonstrukci v centru města Šumperka. Dům se nachází přímo na náměstí v Šumperku naproti radnice. Jedná se o jedinečné místo jak ke komerčnímu využití, tak k bydlení. Celková výměra prodávaných pozemků činí 562 m2 a až na menší dvorek jsou pozemky kompletně zastavěny. Dům má čtyři podlaží o 1106 m2 obytné plochy. Na domě nová střecha a okna. Dům je určen k celkové rekonstrukci a přestavbě na moderní bydlení s nebytovými prostory v přízemí. V rámci prodeje je k dispozici nová výkresová dokumentace a projekt s nově schváleným a platným stavebním povolením, kde se počítá se vznikem 12 nových bytových jednotek a tří komerčních prostor. Jedná se o zajímavou investiční příležitost pro zkušené investory, developery či stavební firmu na jedinečném místě s velkým potenciálem.
Cena k jednání 19.500.000,-Kč

Makléř

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje činžovních domů v Šumperku.