Prodej pozemku pro bydlení, Sedlečko u Soběslavě, 1171 m2

Sedlečko u Soběslavě

2 550 Kč
/za metr čtvereční
Hypotéka od 12 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaSedlečko u Soběslavě
ID21785
Plocha nemovitosti1171 m2
Bezbarierový přístup

Origo partneři v Sedlečku u Soběslavě

Popis

Nacházíme se na jihu Čech v nenápadné obci Sedlečko u Soběslavi. Na jejím severním okraji je mírně svažitý pozemek s jižní orientací, na kterém může stát Váš nový domov. Má dostatečnou velikost na stavbu velkého bungalovu třeba i s bazénem.
Jedna z důležitých otázek, která každého stavitele napadne, je dostupnost inženýrských sítí a možnost jejich připojení. V tomto případě je odpověď velice jednoduchá, která podstatně zvyšuje atraktivitu našeho pozemku. Všechny dostupné sítě jsou totiž už na pozemku (voda a elektřina), případně jsou vytažené odbočky (kanalizace).
Do Soběslavi, kde je samozřejmě všechna potřebná občanská vybavenost, jsou to pouhé 3 km.
Nájezd na dálnici D3 je vzdálený 2,5 km, odkud se pohodlně a hlavně rychle dostanete do krajského města nebo opačným směrem do Tábora.
Okolí blízké i vzdálené je typická jihočeská krajina jako stvořená pro aktivní život - což takhle třeba rybaření, pěší i cykloturistika, sjíždění Lužnice nebo jen koupání v čistých zatopených pískovnách?
Přijďte se podívat. Když si pospíšíte, lze se domluvit i na lepší ceně.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Sedlečku u Soběslavě.