Prodej činžovního domu, Kladno, Osvoboz. pol. vězňů, 1000 m2

Osvoboz. pol. vězňů, Kladno

36 000 000 Kč
/za nemovitost
Včetně provize a právního servisu.
Hypotéka od 171 565 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry nemovitosti

AdresaOsvoboz. pol. vězňů, Kladno
ID9954
StavbaCihlová
Stav objektuVelmi dobrý
Plocha užitná1000 m2
VybavenoČástečně
Typ objektuPatrový
Plocha budovy498 m2
Plocha nemovitosti498 m2
Třída energetické náročnostiD - Méně úsporná
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
Převod do OV

Origo partneři v Kladně

Úklidové služby

Popis

Připravili jsme pro Vás prodej několika činžovních domů v Kladně. Jeden z těch větších se nachází na adrese Osvobozených politických vězňů č.p. 341 a jeho výhodou je plná obsazenost nájemníky. Všichni jsou v domě spokojeni a někteří z nich jsou zde více než dvacet let. Ekonomicky stabilní nemovitost v perfektním stavu nabízí tři podlaží různých typů bytů a nebytových prostor.

Dům je rozdělen na dvě části. V prvním vchodu se nachází restaurace s potravinami v přízemí. Nad ní je vyhlášená a skvěle hodnocená tradiční čajovna s velkou terasou. V posledním patře je 62 m² byt 2+kk a půda. Ve druhém vchodu je music bar v suterénu, pole gym a 41 m² byt v přízemí. V prvním patře je velký sál s točitým schodištěm do druhého patra s učební a zázemím. Ve druhém patře je i 90 m² byt s dispozicí 3+1. Celkově se jedná přibližně o 1.000 m² s velmi zajímavým uspořádáním.

Dům s bohatou historií ze stylového období neorenesance má některé původní prvky, ale i novou část ve stylu postmoderny. Jde o unikátní příležitost koupě velkého činžovního domu v centru města. Pořídit si budovu přímo tady v blízkosti Masarykovy ulice, nákupní tepny a náměstí, je záruka zhodnocení Vašich peněz do budoucna. Kladno, největší město Středočeského kraje, má přes 70 tisíc obyvatel, a to je slušná základna potenciálních zákazníků pro váš business. Na rozdíl od jiných měst se zde mimořádně daří drobným podnikatelům. Kladno se nesmírně rychle rozvíjí a v budoucnu odtud povede i rychlodráha do Prahy. Již nyní zde funguje pražská integrovaná doprava s bohatou frekvencí spojů. Rychlé spojení na letiště je také ohromnou výhodou. Město vyniká svými zelenými parky, sportem a možnostmi pro trávení volného času.

Samotné ceny, za které domy nabízíme, jsou bezkonkurenční a Vy si tak de facto pořídíte v centru města dům za cenu bytu v centru Prahy.

Domy Kladno . cz - příležitost pro stabilní investici. Máte-li lepší představu o koupi vhodného činžovního domu, pošlete poptávku a jistě pro Vás najdou ideální nemovitost.

Pro více informací jsem Vám k dispozici.

Ondřej Kučera
osobní realitní makléř

Makléř

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje činžovních domů v Kladně.