Prodej pozemku pro bydlení, Trnava, 4058 m2

Trnava

2 190 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 10 437 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaTrnava
IDN00017
Lokalita objektuKlidná část obce
Podlahová plocha4058 m2
Plocha nemovitosti4058 m2
KomunikaceAsfaltová
DopravaSilnice, Autobus
VodaMístní zdroj

Origo partneři v Trnavě

Popis

Unikátní investiční příležitost! Prodej pozemku pro rodinné bydlení v Trnavě u Zlína.

V zastoupení majitele vám exkluzivně Nabízím stát se majitelem pozemků určených pro stavbu rodinného bydlení v Trnavě u Zlína. Tento rozsáhlý pozemek o celkové ploše 4058 m² představuje nejlepší volbu pro developera i jednotlivce, kteří si přejí budovat svůj vlastní sen o dokonalém bydlení.

Klíčové informace:
Celková plocha pozemku = 4058 m²
2/3 pozemku určeno pro stavbu rodinného bydlení
1/3 pozemku jako plocha zemědělská (již zažádáno při aktualizaci územního plánu cca za 2 roky na změnu pro plochu k individuálnímu bydlení.
Možnost rozvoje pro investory a developery
Výborná lokalita v oblíbené obci Trnava
Příjezdová komunikace vzdálená pouze cca 50 m
Dostupnost elektřiny a kanalizace
Voda řešitelná studnou jako v celé obci, vodovodní řád řešen v následujících 2 letech.

Proč je tento pozemek tak výjimečný:
Plocha pozemku 4058 m² se skvělou polohou nabízí zajímavý potenciál pro budoucí rozvoj. Můžete si zde vytvořit soukromé bydlení v klidné oblasti, nebo investovat do nových obytných projektů a získat výnosné zhodnocení kapitálu.

Pozemek je mírně svažitý a jeho uliční šíře začíná na 23 m.

Dle územního plánu obce, spadá zastavitelná část pozemku do ploch k bydlení - bydlení individuální.

Přímo v Trnavě se nachází veškerá občanská vybavenost – mateřská i základní škola, potraviny, restaurace, pošta a sportoviště. Autobusová zastávka je umístěna přibližně 150 m od pozemku. Obec Trnava leží zhruba 20 km od Zlína, 5 km od Slušovic a 30 km od Vsetína.

Pokud Vás nabídka zaujala, rád vám poskytnu další informace nebo si rovnou můžeme domluvit prohlídku. Neváhejte mě proto kontaktovat, s radostí Vás nemovitostí osobně provedu. A se zajištěním nejvýhodnějšího financování vám pomohou mí kolegové.


Váš makléř, Alex
KONIOR & Partners | Real Estate

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Trnavě (okr. Zlín).