Prodej pozemku pro bydlení, Slavičín, Ševcovská, 367 m2

Ševcovská, Slavičín

1 399 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 6 667 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaŠevcovská, Slavičín
IDN00013
Lokalita objektuKlidná část obce
Podlahová plocha367 m2
Plocha nemovitosti367 m2
KomunikaceAsfaltová
DopravaSilnice, Autobus
Bezbarierový přístup

Origo partneři v Slavičíně

Popis

Výborná investiční příležitost! Nabízím Vám ke koupi pozemek ve Slavičíně, který i přes svou menší výměru 367 m2 nabízí dokonalé parametry pro vaše budoucí plány. Rozměry caa 18 m x 21 m a prakticky rovina pozemku umožňují optimální využití každého metru.

A co je na tom nejlepší? Skvělá klidná lokalita, snadný a pohodlný přístup z obecní komunikace!

Všechny inženýrské sítě jsou umístěny přímo na hranici pozemku, což vám ušetří čas i náklady při budoucí výstavbě. Tato nabídka je ideální nejen pro aktuální výstavbu, ale také jako dlouhodobá investice s vysokým potenciálem.

Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost a přijďte si prohlédnout nabízený pozemek.

Pokud Vás nabídka zaujala, rád vám poskytnu další informace nebo si rovnou můžeme domluvit prohlídku. Neváhejte mě proto kontaktovat, s radostí Vás nemovitostí osobně provedu. A se zajištěním nejvýhodnějšího financování vám pomohou mí kolegové.


Váš zlínský makléř, Tomáš

KONIOR & Partners | Real Estate

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Slavičíně.