Prodej rodinného domu, Mladá Vožice - Radvanov, 170 m2 (ID: 1094349)

Mladá Vožice, Radvanov

2 560 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 12 200 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry domu

AdresaMladá Vožice, Radvanov
ID13425
StavbaSmíšená
Stav objektuPřed rekonstrukcí
Plocha užitná170 m2
VybavenoNe
Typ objektuPřízemní
Druh objektuSamostatný
Lokalita objektuCentrum obce
Plocha budovy170 m2
Plocha nemovitosti2420 m2
Plocha zahrady2250 m2
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná
Převod do OV

Origo partneři v Mladé Vožici

Popis

Nabízím k prodeji objekt bývalé truhlárny s pozemkem o celkové výměře 2.420m2 na okraji osady Starý Bostov, Radvanov spadající pod město Mladá Vožice. Starý Bostov je vzdálen jen 4km od Mladé Vožice, 22km od Tábora, 16km od Pacova a jen 82km od Prahy.

Objekt má zastavěnou plochu 170m2, jedná se o obdélníkovou přízemní stavbu, takže velmi výhodná dispozice k přestavbě na trvalé bydlení, k podnikání nebo jako chalupu. Okolní pozemky mají výměru 2.250m2, jsou mírně svažovité a vede zde malý potůček z okolních polí a kopců, tak by bylo možné vybudovat i menší rybník. Tato nemovitost na své budoucí nové využití teprve. Tuto nemovitost ocení zájemci, kteří hledají klid a zároveň žijí aktivním způsobem života v okolí se najde mnoho turistických a cyklistických tras, zřícenina větrného mlýna Radvanov i Lyžařské vleky Horní Kouty.

V případě, že Vás nemovitost oslovila, neváhejte mě kontaktovat. Rád Vám pomohu i se zajištěním financování.

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Mladé Vožici.