Prodej pozemku pro bydlení, Loket - Údolí, 2213 m2

Loket, Údolí

690 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 3 288 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaLoket, Údolí
IDN1872
Lokalita objektuPolosamota
Plocha budovy80 m2
Plocha nemovitosti2213 m2
KomunikaceNeupravená

Origo partneři v Loktu

Voda - topení - plyn

Popis

Hledáte místo, kde můžete realizovat své sny o vlastním domově? Máme pro vás skvělou nabídku! Pozemek o rozloze 2213 m2 s výhledem na Údolí je výzvou, která stojí za zvážení.
Přístupová cesta je na pozemek příkrá pěší z hlavní silnice, cesta autem je možná i přesto, že v souřasné době je tato neudržovaná a vyžaduje úpravu. Torzo stavby na pozemku je zboženištěm, dříve bylo připojeno na elektřinu. Studna na pozemku lesů.
Na pozemku lze stavět, jedná se určitě o specifický pozemek svou dispozicí ve svažitém terénu, za to je tento jedinečný. Lze vystavě chatu nebo dům k trvalému bydlení.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Loktu (okr. Sokolov).