Prodej zahrady, Krásná Lípa, 225 m2 (ID: 1092107)

Krásná Lípa

135 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 643 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaKrásná Lípa
ID832937
Stav objektuDobrý
Lokalita objektuKlidná část obce
Plocha nemovitosti225 m2

Origo partneři v Krásné Lípě

Okna a dveře

Rekonstrukce

Zámečnické práce

Popis

Máte zájem o zahradu v Krásné Lípě? Nabízím Vám zahradu o rozměrech 225m2 v zahrádkářské kolonii na kterou se váže církevní pacht. zahrada se nachází v klidné a příjemné lokalitě. Tato zahrada je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v přírodě. Tato zahrada je vhodná pro každého, kdo hledá klidné a příjemné místo pro svou rodinu a přátele. Ideální pro trávení času venku, grilování nebo relaxaci po náročném dni.
Pozemek je rovinatý a nachází se na klidném a prosluněném místě s malou chatkou. Na pozemku je zavedená pitná voda. Pro více informací mě kontaktujte. Budu se na Vás těšit na prohlídce.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje zahrad v Krásné Lípě.