Prodej rodinného domu, Únětice, 99 m2

Únětice

5 500 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 26 211 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry domu

AdresaÚnětice
ID847789
StavbaSmíšená
Stav objektuDobrý
Plocha užitná99 m2
VybavenoČástečně
Druh objektuSamostatný
Lokalita objektuKlidná část obce
VlastnictvíOsobní
Plocha nemovitosti509 m2

Origo partneři v Úněticích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Pro Západ realitní s.r.o. zakládající člen nezávislé komunity makléřů

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Podlahy

Stěhovací služby

Střechy

Popis

Nabízíme k prodeji rodinný dům s plochou 509 m² v klidné obci Únětice u Blovic. Jedná se o dům postavený v roce 1903 na návsi o dispozici obytné části 3+kk. Dům prošel výraznou rekonstrukcí. Proběhla výměna střešní krytiny, jsou zde plastová okna, dále nové rozvody elektřiny, podlahy i omítky. Nemovitost také nabízí velmi prostornou stodolu 140 m2, kterou lze využít např. k podnikání. Na zahradě majitel plánuje dostavbu zděného přístřešku s dílnou. Dům stojí v mírně svažitém terénu, díky čemuž jsou vyloučeny záplavy. Velkým pozitivem je rovněž celkové podsklepení budovy a jeho vyvýšení nad terénem, dům tedy nemá sklony k vlhkosti. Vytápění domu je možné pomocí kotle na tuhá paliva ve sklepě nebo elektrokotlem na chodbě. Součástí pozemku je vlastní studna s pitnou vodou, která je napojena do domu. Odpady jsou svedeny do septiku. Na hranici pozemku vede obecní vodovod a rozvod plynu. Obec Únětice je obklopena krásnou přírodou, je zde však i výborná dostupnost do Plzně a do Blovic.

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Úněticích (okr. Plzeň-jih).