Prodej chaty, Český Těšín - Stanislavice, 40 m2

Český Těšín, Stanislavice

1 850 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 8 817 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry domu

AdresaČeský Těšín, Stanislavice
ID848355
StavbaCihlová
Stav objektuDobrý
Plocha užitná40 m2
VybavenoNe
Druh objektuSamostatný
Lokalita objektuKlidná část obce
VlastnictvíOsobní
Plocha nemovitosti881 m2
Balkon

Origo partneři v Českém Těšíně

Elektrikářské práce

Popis

Tato útulná chata se nachází v klidné a dobře dostupné části Českého Těšína ve Stanislavicich, 10 minut jízdy autem od centra města. Se zastavěnou plochou chaty o rozloze 38 m2 a podlahovou plochou kolem 40 m2 nabízí dostatek místa také pro trvalé bydlení.

Velikost pozemku, na kterém tato chata stojí, činí 881 m2. Pozemek je součástí zastavěného území obce a má potenciál pro výstavbu rodinného domu (RD), pokud by noví majitelé měli takové plány.

Chata je napojena na veřejný vodovod a elektrickou energii, což zajišťuje pohodlí a bezstarostnost v každodenním životě. Odpady jsou svedeny do žumpy.

Chloubou této nemovitosti je oplocená a udržovaná zahrada, která je osázena ovocnými stromy a keři. Pro praktické účely je za chatou umístěn také zahradní domek na nářadí. Součástí zahrady je také venkovní sprcha a pergola s posezením, která je ideálním místem pro venkovní posezení s přáteli.

Autobusová zastávka je nedaleko.

V případě zájmu si zavolejte o osobní prohlídku.

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje chat v Českém Těšíně.