Prodej chaty, Ústí nad Labem - Střekov, Novoveská, 19 m2

Novoveská, Ústí nad Labem-Střekov

Cena na vyžádání
/za nemovitost
cena u makléře
Získejte výhodnou HYPOTÉKU Chci hypotéku

Parametry domu

AdresaNovoveská, Ústí nad Labem-Střekov
ID19669
StavbaSmíšená
Stav objektuDobrý
Plocha užitná19 m2
VybavenoNe
Typ objektuPřízemní
Druh objektuSamostatný
Lokalita objektuKlidná část obce
Plocha budovy19 m2
Plocha nemovitosti588 m2
Plocha zahrady588 m2
Elektřina230V
VodaDálkový vodovod
Převod do OV

Origo partneři v Ústí nad Labem

Okna a dveře

Rekonstrukce

Zámečnické práce

Popis

Nabízíme exkluzivně prodej chaty s číslem evidenčním v osobním vlastnictví o zastavěné ploše 19m², která se nachází v klidné a velmi vyhledávané lokalitě města Ústí nad Labem, Střekov - Novoveská ul. Z pozemku krásný výhled do okolí.

Zahrada o výměře cca 588m² též v osobním vlastnictví. Na zahradě se nachází kůlna na nářadí s ponkem ( jde přestavět na dílnu). Suchá toaleta. Místo na grilování. Součástí prodeje je i podíl 1/5 na přístupové cestě.

Pitná voda sezóně s podružným vodoměrem, elektrika přivedena do chaty s vlastní smlouvou. V chatě jsou kamna na tuhá paliva. Vhodné na přestavbu dle vlastních představ. Vřele doporučujeme prohlídku.

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje chat v Ústí nad Labem.