Prodej chaty, Praha - Hloubětín, 60 m2

Praha, Hloubětín

6 490 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 30 929 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry domu

AdresaPraha, Hloubětín
ID143-NP06491
StavbaCihlová
Stav objektuNovostavba
Plocha užitná60 m2
VybavenoNe
Typ objektuPatrový
Druh objektuRohový
Lokalita objektuKlidná část obce
Plocha budovy36 m2
Plocha nemovitosti281 m2
Elektřina230V
OdpadJímka
TopeníPodlahové
VodaStudna
Balkon
Sklep
Terasa
Převod do OV
Parkování

Origo partneři v Praze 9

Stěhovací služby

Popis

Nabízíme zcela novou chatu na zahradní osadě Praha - Hloubětín - Bažantnice. Zahradní osada je celá zaplotovaná, vjezd a vstup do zahradní kolonie je přes posuvná vrata, která se dálkově otevírají přes mobily místních majitelů. Celá osada je propojena cestami určenými i pro jízdy aut.
Nabízená nemovitost je na vlastním pozemku o ploše 306 m2. Pozemek je na rohu zahradní části pozemků, v zadní části osady.
Pozemek má nový plot, částečně neprůhledný i pro vedlejší sousedy. Na okraji pozemku u cesty je připravena plocha na parkování auta pro majitele.
Vstup do přízemí domku je přes terasu do hlavního pokoje s přípravou pro kuchyni. Vytápění je krbem a elektrickým podlahovým topením. Je zde vstup dveřmi do koupelny s umyvadlem, WC a sprchou. Po schodišti se jde do prvního patra s pokojem a balkonem na jih. A druhé schody vedou do spodní části chaty, kde je vestavěná sauna s další sprchou.
V domku je vodovod fungující pro celou zahradní kolonii, elektřina, odpad.
Na pozemek je potřeba pouze navést novou zeminu pro vysazení stromů a rostlin. Pořídit případně bazén a dokončit menší úpravy domku a zahrady je již také na nových majitelích.

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje chat v Praze 9.