Prodej zahrady, Praha - Uhříněves, Středohorská, 353 m2

Středohorská, Praha

2 490 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 11 867 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaStředohorská, Praha
ID00487
Plocha nemovitosti353 m2
Elektřina230V, 400V

Origo partneři v Praze

Stěhovací služby

Popis

Exkluzivní nabídka prodeje pozemku/zahrádky o výměře 353 m2, nacházející se v Uhříněvsi v lokalitě Na Vrchách.

Pozemek aktuálně slouží jako zahrádka. Součástí pozemku je částečně podsklepená zděná garáž s přístřeškem, do které je přivedena elektřina 220/380V. Příjezd k pozemku je ulicí Na Vysočině a Středohorská.

Ačkoliv se aktuálně jedná o území využívané pro zahrádky, tak podle územního plánu se pozemek nachází v OB (čistě obytné) s hlavním využitím: Plochy pro bydlení. Lokalita je součástí příprav pro obytné území, budoucí výstavba v tomto území je však podmíněna předchozím vybudováním dostatečně kapacitní dopravní a technické infrastruktury.

Pozemek se tak může stát zajímavou investicí do budoucna.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje zahrad v Praze.