Prodej komerční nemovitosti, Chlum u Třeboně, 2008 m2

Chlum u Třeboně

119 000 Kč

včetně provize RK
Hypotéka od 567 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry nemovitosti

AdresaChlum u Třeboně
ID4564
Plocha nemovitosti2008 m2

Origo partneři v Chlumu u Třeboně

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Popis

Nabízíme k prodeji pozemky o celkové výměře 2 008 m² v městys Chlum u Třeboně v okrese Jindřichův Hradec v Jihočeském kraji. Chlum u Třeboně se nachází asi 12 km jihovýchodně od Třeboně v chráněné krajinné oblasti Třeboňsko, rozkládá se poblíž rakouských hranic. Pozemky jsou dle katastru nemovitostí evidovány jako trvalý travní porost a ostatní plocha, část je obhospodařována a zapsána v LPIS - možnost dotace. Pozemky se nachází poblíž rybníku Nový Kanclíř a také rybníku Vizír, který je národní přírodní památkou. Chlum u Třeboně je i názvem katastrálního území. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Veškeré informace poskytnuté prodávajícím jsou považovány za platné, ale nejsou zaručené a měly by být nezávisle ověřeny. Neposkytují se žádné záruky ani prohlášení jakéhokoli druhu.

Makléř

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje komerčních nemovitostí v Chlumu u Třeboně.