Prodej rodinného domu, Olšany u Prostějova, 130 m2

Olšany u Prostějova

2 850 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 13 582 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry domu

AdresaOlšany u Prostějova
ID836689
StavbaSmíšená
Stav objektuPřed rekonstrukcí
Plocha užitná130 m2
VybavenoNe
Druh objektuŘadový
Lokalita objektuKlidná část obce
VlastnictvíOsobní
Plocha nemovitosti768 m2

Origo partneři v Olšanech u Prostějova

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Ivo Snídal

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Popis

Prodej rodinného domu se zastavěnou plochou 450 m², zahradou o rozloze 318 m² a užitnou plochou 130 m², který se nachází v klidné části obce Olšany u Prostějova. Nemovitost je určena k celkové rekonstrukci, dispozičně lze řešit jako 4kk. Dům je částečně podsklepený, zdivo je ze smíšeného materiálu. Pozemek je obestavěn zdivem s vyšším přesahem, aby bylo dosaženo naprostého soukromí. Součástí zastavěné plochy je hospodářská budova, která je předurčena spíše k demolici a na jejím místě lze realizovat stavbu garáže, dílny, nebo dalšího bydlení. Všechny inženýrské sítě jsou na hranici pozemku, k dispozici je také studna, která slouží jako zdroj užitkové vody. Olšany jsou strategickým místem pro každodenní dojezd do Olomouce i Prostějova. Veškerá základní občanská vybavenost je dostupná v obci. Pro podrobnější informace a sjednání prohlídky, volejte makléře nabídky.

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Olšanech u Prostějova.