Prodej pozemku pro bydlení, Vigantice, 1500 m2

Vigantice

Cena na vyžádání
/za nemovitost
cenu neuvádět do inzerce
Získejte výhodnou HYPOTÉKU Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaVigantice
ID837543
Stav objektuVelmi dobrý
Lokalita objektuKlidná část obce
VlastnictvíOsobní
Plocha nemovitosti1500 m2

Origo partneři v Viganticích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Popis

Pozemek na prodej určený k výstavbě rodinného domu. Jeho výměra je 1500 m2. Nachází se mezi Rožnovem pod Radhoštěm a Velkými Karlovicemi a díky své poloze je to lokalita ve valašské krajině. V blízkém okolí se nachází ZŠ, MŠ, koupaliště a také jsou zde vybudovány cyklostezky a možnosti věnovat se turistice. Příjezdová cesta k pozemku se bude budovat v nejbližší době. Poloha pozemku nabízí klidné místo pro rodinný život. Doporučuji prohlídku, proto mě neváhejte kontaktovat.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Viganticích.