Prodej obchodního prostoru, Plzeň, Čelakovského, 100 m2

Čelakovského, Plzeň

3 599 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 17 152 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry nemovitosti

AdresaČelakovského, Plzeň
IDSF3723
StavbaCihlová
Stav objektuVelmi dobrý
Plocha užitná100 m2
VybavenoAno
Typ objektuPřízemní
Plocha nemovitosti100 m2
Bezbarierový přístup

Origo partneři v Plzni

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Podlahy

Stěhovací služby

Střechy

Popis

Dovoluji si Vám nabídnout k prodeji nebytové prostory v Plzni, ul. Čelakovského. Prostory se nacházejí v suterénu bytového domu. Současné využití těchto prostor je jako privátní saunové centrum.
Prostory se skládají ze 3 stylových saun a to s tématikou rodinná, romantická a historická. Každá má svoje vlastní zázemí a vstup. Prostory prošli celkovou rekonstrukcí. Předmětem prodeje může být i zavedená klientela a tím i zachování fungujícího provozu saun. Nespornou výhodou je on-line vstup do saun, kdy má klient možnost samoobslužného vstupu.
Pokud hledáte pouze nebytové prostory v této lokalitě na jiné využití, vše je otázkou dohody.
Koupi nebytových prostor lze realizovat pomocí hypotečního úvěru, který Vám zdarma pomůžeme zprostředkovat. Doporučuji prohlídku bytu. Více informací u realitního makléře.

Makléř

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!