Prodej chaty, Karlovy Vary, 16 m2

Karlovy Vary, Tašovice

1 470 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 7 006 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry domu

AdresaKarlovy Vary, Tašovice
ID294-NP00937
StavbaDřevěná
Stav objektuVelmi dobrý
Plocha užitná16 m2
VybavenoAno
Typ objektuPřízemní
Druh objektuSamostatný
Lokalita objektuKlidná část obce
Plocha budovy30 m2
Plocha nemovitosti378 m2
Elektřina230V
OdpadJímka
Terasa
Převod do OV

Origo partneři v Karlových Varech

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Voda - topení - plyn

Popis

Krásné místo obklopené lesem a navíc kousek od řeky Ohře. Zde je postavena podsklepena chata o velikosti 16 m2, která stojí na pozemku o celkové výměře 378 m2. V obývacím pokoje se nachází gauč s křesly, stolek, a krásný krb, který zajišťuje teplo a komfort v domku, můžete zde relaxovat a dívat se do ohně každý den. Z pokoje je přistup do kuchyně, ze které se dostanete do menšího prostotu kde se da umístit nafukovací matrace na přespání, nebo rovno umístit postel. Venku na zahradě je dřevena kůlna, bazén, WC. Menši terasa, kde si rádi dáte oběd, večeři nebo snídani na čerstvém vzduchu a v přírodě. Během letošního roku bude zahájena přípojky pitné vody která se nachází v zahrádkářské kolonii. Na pozemek je přivedena elektřina 230 V. Je to krásné místo pro klidný odpočinek vedle lesu a řeky Ohře, a možnosti grilování. Tašovice se slaví klidnou časti Karlových Varu, a přírodou, během 10 minut kolami se dostanete na Svatošky skály, nebo naopak do centru Karlových Varu. Doporučujeme prohlídku.

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje chat v Karlových Varech.