Prodej restaurace, Frýdlant nad Ostravicí - Frýdlant, 180 m2 (ID: 1042093)

Frýdlant nad Ostravicí

5 900 000 Kč
/za nemovitost
Cena je včetně provize a právních služeb RK
Hypotéka od 28 118 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry nemovitosti

AdresaFrýdlant nad Ostravicí
ID797833
StavbaDřevěná
Stav objektuPo rekonstrukci
Plocha užitná180 m2
VybavenoAno
Lokalita objektuCentrum obce
VlastnictvíOsobní
Plocha nemovitosti725 m2
Balkon

Origo partneři v Frýdlantu nad Ostravicí

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Elektrikářské práce

Popis

Využijte příležitosti a pořiďte si unikátní roubenku v samotném centru obce Frýdlant nad Ostravicí, která je v současnosti využívána jako restaurace. Objekt nabízí tři místnosti v přízemí a obytné podkroví v patře. Kuchyň a WC jsou umístěny mimo roubenku. Teplo je zajištěno hlubinným vrtem s podlahovým vytápěním nebo dobovými krbovými kamny. Stropy jsou dřevěné a trámové, což dodává objektu autentický rustikální vzhled. Voda je zajištěna vlastním vrtem. Objekt je napojen na veřejnou kanalizaci a prošel celkovou a nákladnou rekonstrukcí, takže je ve výborném stavu.


Tato roubenka nabízí mnoho možností využití, ať už hledáte nový domov, rekreační objekt nebo podnikatelskou příležitost. Své hosty můžete přivítat v rustikálním prostředí restaurace a nabídnout jim autentické jídlo. Objekt je výhodně umístěn v samotném centru obce, takže je snadno dostupný pro hosty i pro vás. Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost a kontaktujte nás pro více informací.

Makléř

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje restaurací v Frýdlantu nad Ostravicí.

Podobné nabídky