Prodej obchodního prostoru, Ústí nad Labem - Severní Terasa, Větrná, 135 m2

Větrná, Ústí nad Labem, Severní Terasa

3 790 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 18 062 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry nemovitosti

AdresaVětrná, Ústí nad Labem, Severní Terasa
ID836726
StavbaPanelová
Stav objektuVelmi dobrý
Plocha užitná135 m2
VybavenoČástečně
Lokalita objektuSídliště
VlastnictvíOsobní
Plocha nemovitosti576 m2

Origo partneři v Ústí nad Labem

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Okna a dveře

Rekonstrukce

Zámečnické práce

Popis

Nabízíme k prodeji nebytové prostory v OV sloužící k podnikatelským účelům. Tento prostorný objekt o rozloze 135m2 v Ústí nad Labem, ul. Větrná v současné době slouží jako dětský koutek, což z něj činí ideální prostor pro podnikání spojené s dětskými aktivitami, nebo jako kancelář. Nachází se v přízemí budovy, což zajišťuje snadný přístup pro zákazníky a možnost atraktivního vystavení vaší činnosti ve výlohách. Umístění na Severní Terase nabízí výhodnou polohu s dobrou dostupností, 10min. do centra města autem a v blízkosti dalších obchodních a rezidenčních objektů. Nenechte si ujít tuto jedinečnou šanci získat prostor s neomezeným potenciálem v samém srdci města. Kontaktujte nás co nejdříve a domluvte si prohlídku na tuto nemovitost.

Makléř

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje obchodních prostor v Ústí nad Labem.