Prodej ubytování, Hlinsko - Srní, 150 m2

Hlinsko, Srní

Cena na vyžádání
/za nemovitost
cena v RK
Získejte výhodnou HYPOTÉKU Chci hypotéku

Parametry nemovitosti

AdresaHlinsko, Srní
ID837553
StavbaKamenná
Stav objektuDobrý
Plocha užitná150 m2
VybavenoAno
Lokalita objektuKlidná část obce
VlastnictvíOsobní
Plocha nemovitosti1153 m2

Origo partneři v Hlinsku

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Popis

Nabízíme Vám k prodeji historicky zajímavý staročeský penzion po zdařilé rekonstrukci se stále zachovaným staročeským stylem, se zdokumentovanou historií z roku 1809, kdy přešel do vlastnictví předků známé televizní a rozhlasové moderátorky Jolany Voldánové. V roce 2013 zde Česká televize natáčela z cyklu Tajemství rodu Jolany Voldánové. Penzion je vsazena do přírody Železných hor v CHKO Žďárské vrchy 3km od Hlinska, s výbornou dostupností do města, kde se nachází sjezdovka, skanzen a zatopený lom vhodný ke koupání. Nemovitost je vybavena společenskou místností vybavenou kuchyní s kachlovými kamny. Je zde 12 lůžek ve 4 ložnicích a koupelna s vanou a WC a druhá koupelna se sprchovým koutem a WC. Penzion je možné využít k rekreačním i investičním možnostem i na stálé bydlení. Přijďte se o tomto krásném místě přesvědčit sami. Pro více informací a domluvení prohlídky kontaktujte makléře.

Makléř

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje ubytování v Hlinsku (okr. Chrudim).