Prodej kanceláře, Český Těšín, Odboje, 72 m2

Odboje, Český Těšín

2 190 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 10 437 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry nemovitosti

AdresaOdboje, Český Těšín
ID837938
StavbaCihlová
Stav objektuVelmi dobrý
Plocha užitná72 m2
VybavenoČástečně
Lokalita objektuCentrum obce
VlastnictvíOsobní

Origo partneři v Českém Těšíně

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Elektrikářské práce

Popis

Hledáte kancelářské protory a nechce platit nájem?
Nabízíme Vám velkometrážní byt 2+1 v osobním vlastnictví o ploše 72 m2, v přízemí bytového domu na pěší zóně. Rekolaudací vytvoříte kancelářské prostory pro Vaše podnikání. Jednotka prošla před šesti lety kompletní rekonstrukcí včetně nových bezpečnostních dveří. Okna jsou orientována na dvě světové strany, severovýchod a jihozápad. Pokoj a kuchyně má výhled do vnitrobloku a z druhého pokoje je výhled na pěší zónu v samém historickém centru města. Součástí jednotky jsou vestavěné skříně v předsíni a komora. Nízký fond oprav. Možnost parkování ve vnitrobloku. Ideální k podnikání i jako investiční příležitost k pronájmu. Na prohlídku se těší Taťána Krstovská.

Makléř

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje kanceláří v Českém Těšíně.