Prodej ubytování, Bošilec, 942 m2 (ID: 1041921)

Bošilec

Cena na vyžádání
/za nemovitost
Inzerujeme bez ceny, aby bylo možné získat nabídku ceny.
Získejte výhodnou HYPOTÉKU Chci hypotéku

Parametry nemovitosti

AdresaBošilec
ID838027
StavbaCihlová
Stav objektuVelmi dobrý
Plocha užitná942 m2
VybavenoAno
Lokalita objektuCentrum obce
VlastnictvíOsobní
Plocha nemovitosti2494 m2
Balkon

Origo partneři v Bošilci

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Popis

Nabízíme Vám k prodeji penzion v malebné obci Bošilec, s hospůdkou a parkováním, nedaleko Bošileckého rybníka. Budova byla v průběhu let zrekonstruována (nová střecha, elektro a vodoinstalace, topení, pokoje). V 1. nadzemním podlaží je malý sál s barem, vstupem na terasu s výhledem do zahrady, kuchyní, která je vybavena, skladové místnosti, velký sál s barem a vstupem na terasu s výhledem do vsi. Penzion má celkem 7 pokojů, 2 apartmány a byt správce. Penzion napojen na obecní vodovod, elektřinu, plyn a septik s přepadem do obecní kanalizace. O vytápění se stará kotel s rozvodem ústředního topení do radiátorů a tepelné čerpadlo - podlahové vytápění. Malý sál je z části podsklepený, ve sklepě se nachází výčepní zařízení. Kapacita penzionu 40 osob, s možností rozšíření o cca 200 m² půdní vestavbou. Jedná se o penzion, který poskytuje hostům to nejlepší zázemí a má na základě 186 unikátních recenzí skvělé hodnocení, a tak zaručuje prosperitu budoucího podnikání.

Makléř

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje ubytování v Bošilci.

Podobné nabídky