Prodej bytu 2+kk, Hranice - Hranice I-Město, Skalní, 66 m2

Skalní, Hranice I-Město

1 990 000 Kč
/za nemovitost
Konečná cena včetně realitních služeb
Hypotéka od 9 484 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry bytu

AdresaSkalní, Hranice I-Město
ID13470
StavbaCihlová
Stav objektuDobrý
Plocha užitná66 m2
Patro2. z 2
Typ objektuPatrový
VlastnictvíOsobní
Podlahová plocha66 m2
Plocha zahrady70 m2
Elektřina230V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední plynové
TelekomunikaceInternet
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Balkon
Bezbarierový přístup

Origo partneři v Hranicích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Popis

Jedinečný byt, který nemá dvojníka na zajímavém místě se zahrádkou.
Díky svému tvaru a rozložení jde o unikátní architektonické řešení. Jak tvar domu, střechy tak i byt má netradiční řešení, díky kterému získáte unikátní bydlení, které nikdo jiný nemá. Pokud jste extravagantní, nebo se chcete něčím odlišit, toto je příležitost pro Vás. Navíc je to menší bytový dům pouze o čtyřech bytových jednotkách. K domu patří pozemek okolo a ten slouží jako zahrádka, takže máte i prostor venku.
Na domě proběhla rekonstrukce střechy a do fondu oprav se aktuálně platí 790Kč/měs, V bytě ústřední topení s vlastním plynovým kotlem, který se stará i ohřev teplé vody a díky tomu máte provozní náklady ve vlastní režii. Aktuální zálohy na plyn 1830Kč/měs. V bytě se donedávna bydlelo a dá se tedy ihned využívat i když věřím, že někdo bude chtít interiéry předělat do modernějšího vzhledu. Pro více informací a prohlídky kontaktujte makléře.

Makléř

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 2+kk v Hranicích (okr. Přerov).