Prodej bytu 2+kk, Praha, 55 m2 (ID: 1041254)

Praha, Střížkov

3 753 334 Kč
/za nemovitost
Tržní odhad:5.630.000 Kč
Hypotéka od 17 887 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry bytu

AdresaPraha, Střížkov
ID9757Scc
StavbaSmíšená
Stav objektuDobrý
Plocha užitná55 m2
Patro1.
Typ objektuPřízemní
Lokalita objektuSídliště
VlastnictvíOsobní
Podlahová plocha55 m2
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná
Výtah
Bezbarierový přístup

Origo partneři v Praze

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Stěhovací služby

Popis

Jedná se o bytovou jednotku o velikosti 2+kk nacházející se v 1.NP v bytovém domě v k.ú. Letňany. Bytový dům je zděný s 5 nadzemními podlažími (NP) a jedním podzemním podlažím (PP) a s výtahem. V 1.PP se nachází garážová stání. K oceňovanému bytu však garážové stání nenáleží. Oceňovaný byt o dispozici 2+kk s plochou 54,68 m2 je v dobrém technickém stavu a vykazuje pravidelnou údržbu. Podlahy jsou plovoucí nebo s keramickou dlažbou. U ložnice se nachází šatna, koupelna je společná s toaletou a je vybavená sprchovým koutem. V chodbě je provedena vestavěná skříň. Vytápění je řešeno centrálně. Podrobnější informace jsou uvedeny ve znaleckém posudku. Informace jsou čerpány z veřejně dostupných zdrojů, bez součinnosti účastníků exekučního řízení. Při „prodeji“ nemovitosti z uvedeného řízení se všeobecně může jednat o jednoduchý proces, kde se díky takovému „prodeji“ může kupující dostat k velmi výhodné kupní ceně. Zveřejněné údaje jsou čerpány z dokumentů v rámci exekučního řízení, kdy je nemovitost určena ke zpeněžení v rámci exekučního řízení. Služby spojené s poskytnutím dalších informací ke konkrétním detailům exekučního řízení jsou zpoplatněny dle ceníku služeb společnosti, který je k dispozici před registrací k požadované službě. V případě Vašeho zájmu o více informací nás kontaktujte prostřednictvím níže uvedeného formuláře nebo na e-mail: info@s-drazby.cz. V tomto případě je již stanoven termín „prodeje – zpeněžení“ nemovitosti. V případě potřeby zajištění financování, Vám můžeme pomoci najít řešení.

Makléř

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 2+kk v Praze.