Prodej pozemku pro bydlení, Hluboká nad Vltavou - Bavorovice, 1000 m2

Hluboká nad Vltavou, Bavorovice

1 600 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 7 625 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaHluboká nad Vltavou, Bavorovice
ID1601
Stav objektuVelmi dobrý
Lokalita objektuKlidná část obce
VlastnictvíStátní/obecní
Plocha nemovitosti1000 m2
Bezbarierový přístup

Origo partneři v Hluboké nad Vltavou

Popis

Hledáte ideální místo, kde uložit své peníze a získat v budoucnosti významné zhodnocení? Nabízíme Vám jedinečnou investiční příležitost – pozemek, který je určen územním plánem pro výstavbu, ale momentálně na něm nelze stavět. Nicméně, tato situace se do budoucna změní, a v okamžiku, kdy to bude možné, získá pozemek obrovskou hodnotu.
Tento pozemek je na skvělém místě, které nabízí potenciál pro rozvoj a zvýšení hodnoty.
Tato nabídka je ideální pro investory, kteří hledají dlouhodobé investice s významným zhodnocením a jsou ochotni počkat na správný čas a využití potenciálu pozemku.
Informace o pozemku:
*Celková velikost pozemku: 1 000 m² ( dle územního plánu stavební pozemky pro bydlení v rodinných domech)
*Lokalita: Bavorovice, Hluboká nad Vltavou
*Cena: 1 600 000,–Kč
V případě, že máte zájem o více informací či nějaké dotazy, rád vám poskytnu veškeré potřebné detaily týkající se pozemku.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Hluboké nad Vltavou.