Prodej činžovního domu, Praha, 240 m2

Praha

22 000 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 104 846 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry nemovitosti

AdresaPraha
IDpalm6a
StavbaCihlová
Stav objektuVelmi dobrý
Plocha užitná365 m2
Typ objektuPatrový
Lokalita objektuCentrum obce
Podlahová plocha240 m2
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná

Origo partneři v Praze

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Lukáš Jech

Váš průvodce financemi pro získání vysněného bydlení. Využijte nezávaznou schůzku pro získání hypotéky pohodlně, rychle a s nejlepšími podmínkami na trhu.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Stěhovací služby

Popis

Objekt ve dvoře č. p. 2179 sestává z dvou částí – první část tvoří dvoupodlažní podsklepená budova přístupná vjezdem. Druhá část je jednopodlažní objekt v zadní části pozemku se samostatným vstupem ze dvora. Objekt v minulosti sloužil jako čalounická dílna a je vybaven střešními světlovody a nákladním výtahem, nyní slouží jako komunitní centrum s učebnami.V roce 2022 proběhly konzultace s úřady ohledně provedení nadstavby 2 pater a analýza ukázala, že je tento záměr za určitých podmínek proveditelný.Palmovka v Praze 8 má skvělou dopravní dostupnost a nabízí obrovský potenciál pro bydlení a podnikání. Blízkost kulturních a sportovních zařízení, parků a cyklostezek zvyšuje její atraktivitu. Z hlediska bydlení je Palmovka atraktivní pro lidi hledající klidnější a levnější alternativu k centru Prahy. V této oblasti se nachází jak původní bytové domy, tak i novější projekty s moderní architekturou. Díky nedávnému rozvoji této oblasti se zde nachází také mnoho služeb, obchodů a restaurací. Obrovskou výhodou Palmovky je velmi dobré dopravní spojení. K dispozici jsou zde tramvajové linky, a především stanice metra B, která umožňuje snadný přístup do centra města, ale i do jiných částí Prahy.

Makléř

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje činžovních domů v Praze.