Prodej pozemku pro bydlení, Libníč, 1500 m2

Libníč

4 250 Kč
/za metr čtvereční
Hypotéka od 20 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaLibníč
ID0000003087
Stav objektuVelmi dobrý
Lokalita objektuCentrum obce
Plocha nemovitosti1500 m2
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
KomunikaceAsfaltová
DopravaDálnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Bezbarierový přístup

Origo partneři v Libníči

Popis

Exkluzivně nabízíme k prodeji rohovou stavební parcelu o výměře 1500 m2, která se nachází v obci Libníč vzdálené 7 km severovýchodně od Českých Budějovic. Inženýrské sítě ( plyn, voda, kanalizace -dešťová a splašková) se nacházejí na hraně pozemku. Pozemek je územním plánem určen ke stavbě rodinného domu. Parcela je rohová, rovná s přístupem po zpevněné komunikaci. Pozemek je celý oplocený - dřevěným plotem s podezdívkou, vzrostlými smrky a na pozemku se nacházejí vzrostlé stromy.
Obec Libníč se nachází v malebné krajině, obcí prochází cyklostezka Hluboká - Lišov. V obci Libníč se nachází mateřská školka, nejbližší škola je v obci Rudolfov ( 4km). V obci funguje pravidelná autobusová linka číslo 320918 a školní autobus. Pozemek je vzdálený pouhých pár minut jízdy autem k napojení rychlostní komunikace Praha, Linc. V těsné blízkosti pozemku je prodejna, zastávka autobusu a hřiště.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Libníči.