Prodej pozemku pro bydlení, Olešnice - Buková, 1951 m2

Olešnice, Buková

1 490 000 Kč
/za nemovitost
Cena je včetně provize RK a právního servisu. Více informací Vám poskytne makléř Tomáš Pelda.
Hypotéka od 7 101 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaOlešnice, Buková
ID643399
Lokalita objektuKlidná část obce
Plocha nemovitosti1951 m2
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná
Elektřina400V
OdpadSeptik
TopeníJiné
VodaDálkový vodovod

Origo partneři v Olešnici

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Popis

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej stavebního pozemku o výměře 1.438 m² + louka o výměře 513 m² v klidné obci Buková - Olešnice, okr. České Budějovice. Soubor pozemků je zapsaný na LV číslo 129 v katastrálním území Buková u Nových Hradů, obec Olešnice. Mírně svažitý pozemek je dle platného územního plánu určen k rodinné zástavbě. Na pozemek je bezproblémový vjezd přes účelovou komunikaci vlastněnou Státním pozemkovým úřadem. Napojení na zpevněnou veřejnou komunikaci je do povolených 50m. Vodovod se nachází cca 70 m od pozemku. Kanalizace je v obci řešena septikem - jímkou, není obecní kanalizace, v plánu obce je vybudování čističky odpadních vod (možná rok 2024). Napojení elektřiny dle dohody s distributorem (e.gd). K dispozici máme územně plánovací informaci s možnostmi zástavby na pozemku a kompletně zpracovaný zákres inženýrských sítí. Více informací Vám poskytne realitní makléř Tomáš Pelda z RK A TEMPO fungující pod ochrannou známkou dumrealit.cz. Ev. číslo: 642785.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Olešnici (okr. České Budějovice).