Prodej pozemku pro bydlení, Borotín, 896 m2

Borotín

1 590 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 7 577 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaBorotín
ID2023018
Stav objektuVelmi dobrý
Lokalita objektuKlidná část obce
VlastnictvíStátní/obecní
Plocha nemovitosti896 m2
Elektřina230V
VodaDálkový vodovod
Bezbarierový přístup

Origo partneři v Borotíně

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Popis

Prodej pozemku určeného ke stavbě rodinného domu o celkové výměře 898m2 v městysu Borotín, okrese Tábor v Jihočeském kraji, necelých jedenáct kilometrů severně od Tábora. Přípojka vody na pozemku, elektřina na hranici. Asfaltová příjezdová komunikace. Pozemek bude do předání vyčištěný. O více informací volejte kdykoliv na uvedené telefonní číslo. Velmi výhodná investiční příležitost.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Borotíně (okr. Tábor).