Prodej chaty, Zlín - Jaroslavice, 16 m2

Zlín, Jaroslavice

930 000 Kč
/za nemovitost
včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
Hypotéka od 4 432 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry domu

AdresaZlín, Jaroslavice
IDPD_chata_jaroslavice
StavbaDřevěná
Stav objektuDobrý
Plocha užitná30 m2
Typ objektuPřízemní
Druh objektuSamostatný
Lokalita objektuKlidná část obce
Plocha budovy16 m2
Podlahová plocha16 m2
Plocha nemovitosti434 m2
Plocha zahrady418 m2
Elektřina230V
OdpadTrativod
TopeníLokální tuhá paliva
KomunikaceNeupravená
DopravaVlak, Silnice, MHD, Autobus
VodaMístní zdroj, Dálkový vodovod
Sklep
Terasa

Origo partneři v Zlíně

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Dominik Avramov

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Služby pro renovaci koženého čalounění

Popis

Dovoluji si Vám nabídnout sezónně obyvatelnou chatu, která se nachází ve východní části Zlína v Jaroslavicích. Má dobrou dostupnost do centra Zlína, kde se octnete za 7 minut jízdy autem. 10 minut pěší chůze je odsud zastávka MHD.

Jedná se o chatovou osadu, která v těsné blízkostí sousedí s lesem. Celková výměra pozemku činí 434 m2, z toho vyzděná zastavěná plocha pod objektem je 16 m2. Je připojena na elektřinu, vytápí se krbovými kamny. Nedaleko odsud je k dispozici vodovod, na který se lze napojit. Chata má zděný sklep a podlahu. Zde se nabízí možnost vybudování sprchového koutu. Z jižní a východní části stěny obytné části chaty obepíná terasa, kde můžete pozorovat západ slunce. Interiér chaty disponuje 1 místností. Výhodu je dojezd k pozemku po nezpevněné komunikaci.

Tuto chatu doporučuji nejen pro nadšence chataření. Pokud Vás tato nabídka zaujala, tak rád se s Vámi setkám při prohlídce této nemovitosti.

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje chat v Zlíně.